top of page
  • info8192293

Nové auto - výhody

Aktualizováno: 11. 11. 2021


Jeden důvod pro, byť se zdá banální, je - že mít nové auto je fajn pocit, prostě je nové, čisté bez škrábanců, nikdo v něm kromě testovacích řidičů z fabriky neseděl. Někomu to nic neříká, ale to je ok. Jak říká Jan Werich v jedné své pohádce: “Jo jo, každej sme ňákej“.


U většiny aut hraje roli i správné zajetí/záběh vozu. Vy se o to postaráte osobně dle pokynů výrobce a máte jistotu že jste udělali maximum. Nejspíš uvidíte jak klesá spotřeba s najetými km a citlivější povahy si všimnou třeba jemnějšího chodu motoru, či lépe pracujících brzd. Dále je fajn, že si můžete auto nakonfigurovat podle svých potřeb, některé automobilky jsou v tomto velmi flexibilní, jiné o poznání méně.


Photo: Courtesy of Audi AG.


Další pro - je záruka od výrobce. Ta může být i 7 let. ( Kia) Toyota a Lexus chystají nejspíše i v ČR 10 let. Některé automobilky dávají jen 2 roky a za další roky si připlácíte. Můžete občas i získat auto na splátky bez navýšení a k tomu výhodné pojištění.


Závěrem se dá říci, že nová auta jsou nejbezpečnější a mají nejmodernější komfortní a bezpečnostní systémy. To ale není vše. O tom jaké jsou nevýhody nových aut, zase v dalším díle.


21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page